Vykurovanie - vykurovacia fólia TERMOFOL

VYKUROVACIA FÓLIA - VYKUROVANIE 21. STOROČIE

ekonomické
inovačný
pohodlné
priateľský k alergiám
trvalo
kompatibilný s OZE

Chcete vykurovať svoj dom zadarmo?

Stačí skombinovať vykurovací systém TERMOFOL s vhodne zvolenou fotovoltaickou inštaláciou na minimalizáciu nákladov na vykurovanie na 0 EURO!

Ovládanie kúrenia


Presnú reguláciu elektrického vykurovacieho systému zabezpečuje termostat - regulátor teploty. Umožňuje automaticky udržiavať nastavenú teplotu vzduchu alebo podlahy. Každý okruh je nezávislý vykurovací systém, ktorý je možné individuálne prispôsobiť našim potrebám.
V prípade priameho vykurovania je vďaka nízkej tepelnej zotrvačnosti ovládanie teploty podlahy jednoduché a veľmi presné. Počas pobytu členov domácnosti v práci alebo v noci je teplota znižovaná pomocou programovateľných elektronických termoregulátorov s hodinami, vďaka ktorým môžeme jednoducho naprogramovať zníženie teploty v správnom čase. Termoregulátor so zabudovaným wifi modulom - TERMOFOL TF-Wifi umožňuje diaľkové programovanie z aplikačnej úrovne v našom smartfóne.


Revolúcia vo vykurovaní ... TERMOFOL TF-WIFI


Vysoko kvalitný, podomietkový, plne programovateľný termoregulátor s možnosťou diaľkového ovládania vykurovacieho systému pomocou telefónu. Je vybavený digitálnym displejom a dotykovým ovládací panel. Modré podsvietenie je výborne čitateľné aj pre ľudí so zrakovým postihnutím.

Je vybavený dvoma senzormi: vzduchovým a podlahovým. Vykurovací systém je riadený na základe merania teploty vzduchu v miestnosti. Termoregulátor umožňuje režim regulácie, ktorý zohľadňuje izbovú teplotu aj teplotu podlahy - v tomto prípade regulátor zapne vykurovací systém, aby sa dosiahla nastavená teplota v miestnosti a zároveň zabránila prekročeniu nastavenej teploty podlahy .


Infračervená vykurovacia fólia je špičkový produkt, ktorý bude fungovať takmer v každom prípade. Ideálne sa hodí ako plošné vykurovanie so zvláštnym dôrazom na podlahové, stropné a stenové vykurovanie. Dá sa s istotou povedať, že najvyššia kvalita v kombinácii so širokou funkčnosťou ho robí nenahraditeľným vo svojom odbore.

Infrakúrenie - vykurovacie panely

Ozdobné vykurovacie panely poskytujú maximálny tepelný komfort na dosah ruky. Elegantné, štýlové a mimoriadne funkčné - sú ideálne pre každý dom, byt alebo verejnoprospešnú budovu. Efektívne a ekonomické, lahodia oku, upokojujú zmysly a majú pozitívny vplyv na zdravie.
Efektívna, lacná, bezpečná a pohodlná – vykurovacia technika pre 21. storočie

 
MAJTE VAŠE OTÁZKY

Ste zvedaví ako to je funguje to?


KONTAKT