EVB nabíjačky

Nabíjacia stanica pre elektromobily EVB od výrobcu PRE Edward Biel sú plne moderné a inovatívne zariadenia, ktoré umožňujú nabíjať vozidlá a prevádzkovať systém plného nabíjania.
Všetky doteraz vyrobené nabíjacie stanice pre elektromobily sú 100-percentne originálne produkty, vyrobené v poľskej továrni neďaleko Krakova v Malopoľskom vojvodstve.

Nabíjacie stanice EVB pre elektromobily


Elektrické vozidlá sa v posledných rokoch stali veľmi populárnymi. Na automobilovom trhu momentálne neexistuje výrobca, ktorý by patril medzi svetovú špičku a nemal vo svojej ponuke elektromobil. Elektromobily sú nielen módne, ale aj veľmi ekologické. Nevypúšťajú exhaláty škodlivé pre životné prostredie, a preto neprispievajú k zvyšovaniu úrovne znečistenia ovzdušia, s ktorým veľké mestské aglomerácie zápasia.PRE Edward Biel vyrába nabíjacie stanice pre elektromobily, ktoré umožňujú AC a DC nabíjanie:


  • s jedným nabíjacím bodom (Wallbox mini)
  • s dvoma nabíjacími bodmi (Wallbox 2M, EVB, EVB smart, EVBmax)
  • s tromi nabíjacími bodmi (EVB, EVB smart, EVBmax)
  • s funkciou médií vonkajšej reklamy (EVB Advert);
  • pod zemou (EVB UG)

EVB Wallbox 1M AC


Nabíjanie elektromobilu doma je veľmi pohodlná možnosť a umožňuje vám ušetriť čas na ceste k nabíjacej stanici pre elektrické auto.

EVB Wallbox 1M AC stanica je malá, závesná nabíjačka pre elektromobily. Vďaka svojej kompaktnosti je ideálny ako pre súkromné ​​použitie, tak aj pre väčšie publikum. Podstatou tohto typu zariadenia je mať iba jeden nabíjací bod.

Bodový výkon v závislosti od požiadaviek: 3,7 kW; 7,4 kW; 11 kW; 22 kW; 43 kW. Možnosť výberu typu nabíjacieho bodu: AC zásuvka typu 2, AC nabíjací kábel s nabíjacou zástrčkou do vozidla typu 1 alebo typu 2. Dĺžka nabíjacieho kábla 5 m. Stanica sa zapne automaticky po pripojení kábla alebo prostredníctvom RFID karty dodanej s nabíjacou stanicou.


EV nabíjačky pre každého!

 
MAJTE VAŠE OTÁZKY

Ste zvedaví ako to je funguje to?


KONTAKT